< MET ETİKET, STAR-FLEX IŞBİRLİĞİNDE 10.YILINI KUTLUYOR
24.05.2016 08:42 zaman: 3 yrs
Kategori: Met

Baskı Sonrası Tamamlayıcı Makinelerin Lideri: Neolt

70 yıllık NeoltFactory firması, yenilenmiş kadrosu, yeni logosu ve tamamlayıcı makine seçenekleri ile fiyat ve kalite oranını en iyi şekilde karşılıyor.


SWORD ? Dikey Kesim Makineleri

Sword kesim makinesi, küçük ve orta ölçekli tabelacıların, montajcıların ve perakendecilerin, sanayicilerin ve yüksek hacimlerde kesim yapan firmaların gerçek ihtiyacını karşılayan yeni girişimciler için tasarlanmış dikey kesme sistemidir.  

SHIELD ? Pnömatik Laminasyon Makineleri (SGI 2015 Başarı Ödüllü)

Cok yuksek performanslı yeni laminasyon makinesi pnömatik teknoloji kullanımı sayesinde kalınlık hesaplamasında hata olasılığı sıfıra düşmektedir. Bu da elektrik basınçlı teknolojili laminasyon makinelerinden daha avantajlı görülmektedir.

Avantajları

Plug&Play: İç kısmına yerleştirilen kompresor ile sadece fiş takılarak, makine istediğiniz sıcaklığa getiriliyor ve çalışmaya başlıyorsunuz.

Eco Friendly: Hava basınçlı sistem ile düşük enerji tüketimi sağlar.

Self-Adaptive: Hava basınçlı sistem ile bağımsız pistonlar otomatik olarak farklı kalınlık ve malzemedeki düzlemsel farklılığı ortadan kaldırır.

NEOLAM C Serisi - Otomatik Laminasyon Makineleri

Neolam Laminasyon makine serisi, laminasyon teknolojisinde kolay kullanım sağlayan geniş bir yelpazeye sahiptir.  ?C? serisi  laminasyon makineleri, uygun maliyetli ve gereksinimlerinizi karşılayacak ?kullanım noktasına? alternatif tam işlevli laminasyon makineleridir. Sistemin yenilikçi tasarımı ile medya ve yüzeylerin kolay uygulamasını ve hizalaştırmasını sağlamaktadır. Malzemenin kalınlığının ayarlanması ve üst silindirin sıcaklık kontrolu görsel bir ekran ve elektronik tuş takımı ile uygulanmaktadır. 

NEOCROSSFOLD - Otomatik Katlama Makineleri

Neo CrossFold herhangi katlama makineden bitirilmiş çizimleri otomatik olarak cıktısı için tasarlanmış çapraz katlama birimidir. Neo CrossFold A4 boyutunda basılmış çizimlerin orta / yüksek hacimlerle hizmet büroları, tasarımcılar ve ofisler için ideal bir çözümdür