< Aras Grup @drupa 2016
24.05.2016 08:30 zaman: 3 yrs
Kategori: Met

MET ETİKET, STAR-FLEX IŞBİRLİĞİNDE 10.YILINI KUTLUYOR

Güney Kore'nin önde gelen PVC branda ürünlerinin üreticisi Star-Flex, Türkiye'deki 10. yılını MET ETİKET ile birlikte kutluyor...


Türkiye'deki germe vinil baskı ve tabela brandaları yolculuğuna 10 yıl önce MET ETIKET ile başlayan Star-Flex, bugün kalitesi ve fiyat avantajıyla her geçen gün büyümesine devam ediyor. 10 yıldır lamine brandaları, blockout ürünleri, arkası siyah brandaları, mesh ürünleri, dökme vinil, tabela vinilleri ile Türkiye'nin her yerinde müşterileriyle buluşuyor.

1985 yılından bugüne dünya çapında 100'ü aşkın ülkede en köklü tedarikci zincirlerinden biri olan Star-Flex, müşterilerin ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için, üretim tesislerini yenileyerek daha verimli çalışan ve hızlı lojistik sağlayan pozitif bir fark yaratmayı hedefleyen yapıya bürünmüştür. 

Star-Flex yaptığı yatırımlarla sadece dökme malzemelerin üretim kapasitesini geliştirmemiş ayrıca dökme ve lamine malzemelerin güçlerini de birleştirmiştir. Ayrca Star-Flex dökme malzemeleri, aşırı soğuk veya ılık hava koşullarında yüksek gerilim direnci ve uzun süreli kullanım sağlamaktadır.

Fabrikasyon tekstil ürünleri sektöründe de faaliyetlerini gerçekleştiren Star-Flex, Asya'da bulunan muhtelif üç giyim üreticisini satın alarak yatırımlarına devam etmektedir.