MACmark - Kesim Folyoları

MACal 9800 Pro (7-8 Yıllık) 66 micron:

Yüksek dayanıklı, 7-8 yıl garantili, kalıcı markalama uygulamaları (ince ve hızlı kücük harf kesim) için geliştirilmiştir. Yüksek performanslı polimerik yapışkanlı vinil film ve 99 adet parlak çeşidi ile özellikle filo işaretlemeleri, pencere grafik ve logo dekorasyonlarına yöneliktir.

MACal 9700 Pro (5-7 Yıllık Translusent Film) 80 micron:

Saydam ve opak olarak aydınlatılmamış işaretlerde yüksek performanslı 5-7 yıl garantili, tek tip üretim garantisinde kullanılan polimerik yapışkanlı vinil film ve 34 adet mat ve beyaz opak çeşidi ile acık ve kapalı mekanlarda dekorasyon ve ışıklı cam ve akrilik malzemelerde kullanılır.

MACal 8300 Pro (4-5 Yıllık) 70 micron:

4-5 yıl garantili, orta vadede ince ve hızlı kücük harf kesim uygulamaları için geliştirilmiştir. Yüksek performanslı yarı-kalıcı yapışkanlı vinil filmdir. Mükemmel boyutsal dengeliği, kesimi, ekonomik fiyatı ve 52 adet parlak çeşidi ile özellikle filo işaretlemeleri, sergi standı işaretlendirmelerine uygundur.
 

MACal 8900 Pro (3-4 Yıllık) 70 micron:

3-4 yıl garantili, orta vadede ince ve hızlı kücük harf kesim uygulamaları için geliştirilmiştir. Yüksek performanslı yarı-kalıcı yapışkanlı vinil filmdir. Sökülebilir özelliğine sahiptir, 32 adet mat ve  parlak çeşidi ile özellikle filo işaretlemeleri, pencere grafik ve logo dekorasyonlarına yöneliktir. Ayrıca bağımsız dekorasyon uygulamaları için yeni 16 mat renk sunmaktadır.

MACal 8200 Pro (3-4 Yıllık) 75 micron :

3-4 yıllık 75 micron kalınlığında,
kısa vadede küçük harf  ve ince çizgi kesimlerinde sorunsuzdur. Su bazlı permanant kalıcı yapışkanlı yumuşak kalenderlenmiş vinil filmdir. 50 adet mat ve parlak çeşitleri ile iç mekan uygulamalarında (sergi standı işaretlemeleri), pencere grafik ve logo dekorasyonlarına uygundur

MACal Glass Decor 700 (5 Yıllık) 80 micron:
 
5 yıl garantili, yüksek performanslı saydam iç ve dış mekan için kullanılır. Buzlu veya kumlama etkili olarak cam, ayna, dekor ve ofis seperatörlerine uygun kesim folyosudur.

MACal Glass Decor 500 (5 Yıllık) 75 micron:

5 yıl garantili, camların iç bölmelerine veya pencerelerin iç yüzeylerine uygun dekoratif desenlerle basılmış saydam iç mekan kesim folyosudur. Tek değişik desende bulunur.

MACcrystal 8400 (3 Yıllık) 80 micron:

Özel opal akrilik levhalardan yapılmış ışıklı tabelalar ve pencere dekorasyonları için tasarlanmış kalıcı şeffaf vinil filmdir. 17 adet parlak çeşidi bulunmaktadır.

wallCHALKER (4-5 Yıllık) 120 micron:


Kara tahta için özel olarak tasarlanmış orta süreli kullanımlı yarı-permanant dokulu siyah mat filmdir. 2 yıldan fazla kalan yüzeylerde kolaylıkla sökülebilir.