Truepress Jet520EX Monokrom

Truepress Jet520EX Monokrom, özellikle siyah beyaz yüksek hızlı değişken baskı için yüksek kalitede artı daha fazla verimlilik ve istikrar ile baskı uygulamaları daha geniş bir yelpazedeki işleyebilir tasarlanmış bir giriş seviyesi bir model mürekkep püskürtmeli yazıcı.

Onun kompakt gövde ve esnek konfigürasyonlar için herhangi bir müşteri ortamı sayesinde sığabilecek

Güvenilirlik : Güvenilir, kanıtlanmış Truepress Jet serisi
Truepress Jet520 son derece yüksek kaliteli ve tutarlı bir çıkış hem de kabul ediliyor yılındaScreen'in inkjet baskı sistemleri , Truepress Jet serisi , temsili ve renk değişken baskı çeşitli uygulamalar için kurulum büyük bir sicili vardır .

Verimlilik : Dakikada 128 metre baskı hızı
Dikkat çekici 128 metre dakikada- baskı hızı ve bobinden bobine baskı sistemi istikrarlı ve sürekli baskı üretimini sağlar.

Kullanıcıların yaptıkları herhangi bir iş için doğru işleme ortamı oluşturmak, böylece Dahası , post - basın araçları , çeşitliTruepress Jet520EX Monochrome inline / çevrimdışı bağlanabilir.

Kalite: optimize üretim monokromakaliteli ve tutarlı çıktı teşekkürler
Truepress Jet520EX Monochrome siyah beyaz baskı için optimize edilmiş üstün ton kontrolü yanı sıra, eşsiz bir tarama algoritması sahiptir .
Cihaz ayrıca basılmış test grafik okur ve otomatik olaraksistem baskı olarak her iş boyunca tutarlı bir çıkış sonucu sağlanması, herhangi bir sorun için düzeltir yerleşik bir kalite kontrol tarayıcı sunuyor .

Ekoloji ve Ekonomi: Çevre dostu ve kullanıcı dostu tasarım
Düşük güç tüketimi mürekkep püskürtmeli yazıcılar tipik , amaTruepress Jet520EX Monochrome diğer mürekkep püskürtmeli yazıcılara göre daha az güç kullanımı sağlayan bir tasarıma sahiptir .
Bu futuristik tasarım da CO2 emisyonunu azaltır ve önemli ölçüde daha düşük işletme maliyetleri ile çalışmasını sağlar .

Dahası, Truepress Jet520EX Monochrome daha keyifli bir çalışma ortamına katkı çok az gürültü üretir.

Bu Makine Hakkında Bilgi İstiyorum
Makine Adı :
Truepress Jet520EX Siyah&Beyaz